keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-6002-390-0211

Wieszak samochodowy DIPLOMAT

Brutto

Cena 49,90 zł

Netto

Cena 40,57 zł

Kolor: Srebrny

Obecnie brak na stanie
Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
Koszt wysyłki
od 8,99 zł
30 dni na zwrot
  • kolor srebrny
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Diplomat

Z wieszakiem samochodowym DIPLOMAT Twoje ubrania pozostaną piękne i świeże. Nie pogniotą się nawet podczas długiej, męczącej podróży.


Wieszak samochodowy DIPLOMAT to bardzo praktyczny dodatek do samochodu. Idealnie spełnia swoją funkcję podczas wyjazdów służbowych, długich podróży, wypraw na przyjęcia; gdy zachodzi potrzeba zabrania ze sobą garnituru, marynarki płaszcza, koszuli – ubrań narażonych na pomięcie i zgniecenie. Dzięki niemu odzież nie zemnie się w czasie podróży a zimowa kurtka, kamizelka ochronna lub inny ważny element ubioru pozostanie zawsze „pod ręką”. Produkt zrobiony z metalu, niezwykle wytrzymały. Łatwy w montażu, pasuje do wszystkich standardowych siedzeń.

Oferowany przez nasz produkt charakteryzuje się dużą wytrzymałością, gdyż zrobiony jest z metalu. Grube i mocne pręty, zapewniają stabilność zawieszonym na nim ubraniom. Na wieszaku można zawiesić większą ilość odzieży, ciężką marynarkę lub grubą kurtkę. Wieszak utrzyma nawet duża siłę naporu. Produkt bardzo łatwy w montażu – wystarczy zaczepić go o metalowe części zagłówka za pomocą plastikowych uchwytów. Montaż na tak zwany „zatrzask” odbywa się bez konieczności wyciągania zagłówków. Pasuje do wszystkich standardowych foteli samochodów, modeli zagłówków, także niewyciąganych.

Produkt znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel-Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że produkty tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
- 100% poliester

Wymiar:
- 48 cm (długość wieszaka)

Zalety produktu:
- Zapobiega zgnieceniu i pomięciu przewożonej odzieży
- Pozwala na trzymanie ubrań blisko „pod ręką”
- Niezwykle dobra wytrzymałość produktu- grube, mocne pręty zrobione z metalu.
- Łatwy montaż na „zatrzask” bez konieczności wyciągania zagłówków
- Pasuje do wszystkich standardowych foteli, także tych modeli z niewyciąganymi zagłówkami .
Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa, wieszak należy zdemontować przed przewozem pasażera na miejscu znajdującym się bezpośrednio za fotelem z wieszakiem.

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

Metal

1 wieszak samochodowy

Należy zaczepić wieszak o metalowe części zagłówka za pomocą plastikowych uchwytów

5-6002-390-0211