keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-5201-299-3020

Mata antypoślizgowa KONTRA L 60x120 cm

Brutto

Cena 36,90 zł

Netto

Cena 30,00 zł

Kolor: Popielaty

Obecnie brak na stanie
Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to 100% poliester
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Kontra

KONTRA – wyjątkowo praktyczna i niezwykle funkcjonalna antypoślizgowa mata przeznaczona do bagażnika. Zrobiona ze specjalnego materiału zapobiega przesuwaniu się przedmiotów, zapewniając im stabilna pozycję. Dobrze przylega do tapicerki. Świetnie prezentuje się we wnętrzu pojazdu i dobrze się dopasowuje. Ma kształt prostokąta, który można dowolnie modyfikować.

Mata wykonana jest ze specjalnego, „silikonowanego” materiału, który dobrze przylega do tapicerki samochodu, zapobiegając jej przesuwaniu. Stabilnie leży w bagażniku, mocno przytwierdzona do podłoża. Charakteryzuje się dużą przyczepnością do wszelkiego rodzaju materiałów i tworzyw różnego pochodzenia, dlatego też położone na niej przedmioty utrzymują względnie stabilną pozycję. Wiadomo, że mata nie zapewni przytwierdzenia stałego do podłoża, gdyż nie zawiera żadnych uchwytów. Jednak dzięki użytemu materiałowi zmniejszy możliwość przesuwania się przedmiotów w czasie jazdy i pomoże leżeć im spokojnie we wnętrzu pojazdu. Zapobiegnie też uderzaniu przewożonych przedmiotów o ściany bagażnika.

Idealna podczas przewożeniu bagażu, zakupów, narzędzi i innych przedmiotów we wnętrzu bagażnika. Przydatna również w pracach warsztatowych. Zabezpiecza obrabiany materiał przed przesuwaniem się. Wyprodukowana w rozmiarze uniwersalnym 60 x 120centymetrów ma kształt prostokąta. Pasuje do każdego bagażnika. Istnieje ponadto możliwość łatwego, samodzielnego docięcia odpowiedniego kształtu za pomocą nożyczek. Mata wykonana jest w kolorze popielatym, bardzo praktycznym. Ciemny kolor idealnie wkomponuje się we wnętrze bagażnika każdego samochodu i będzie pasował do każdej tapicerki. Wszelkie zabrudzenia maty są łatwe do usunięcia- wystarczy przetrzeć ją wilgotną gąbką z płynem a brud szybko zejdzie. Wzbogać wnętrze swojego samochodu o elegancki produkt najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez lata.

Produkt znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel-Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że produkty tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
- 100% poliester

Wymiar:

60 x 120 cm

Zalety produktu:
- Zrobiona z antypoślizgowego, „silikonowanego”, trwałego, mocnego materiału oryginalnie produkowanego w Niemczech
- Zapobiega przesuwaniu się bagażu, zakupów, narzędzi i innych przedmiotów we wnętrzu bagażnika.
- Dobrze przylega do tapicerki samochodu, zapobiegając jej przesuwaniu
- Wyprodukowana w rozmiarze uniwersalnym 60 x 120 w kształcie prostokąta, który można dowolnie modyfikować
- Wykonana w popielatym, niezwykle praktycznym kolorze

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

100% poliester

1 mata do bagażnika

Położyć matę na dnie bagażnika samochodowego

5-5201-299-3020