keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3890-241-3021

Pokrowiec na rower, dł. 175-190 cm Basic Garage

Brutto

Cena 45,90 zł

Netto

Cena 37,32 zł

Kolor: Popielaty

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to wodoodporny materiał wielowarstwowy
  • kolor popielaty
  • gwarancja 25 miesięcy
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Basic Garage
pokaż wszystkie

Najwyższa jakość w naprawdę niskiej cenie !

Dzięki dużej gamie kształtów i rozmiarów, pokrowce tej serii (jak i inne nasze pokrowce) są dobrze dopasowane do konkretnych samochodów. Produkowane w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce marki KEGEL-BŁAŻUSIAK można określić mianem najlepszych w Polsce. Produkt z serii BASIC LINE, której hasłem przewodnim jest – bardzo dobra jakość w przystępnej cenie.

Pokrowiec jest nieprzemakalny, dzięki czemu rower pod pokrowcem jest zabezpieczony przed deszczem lub śniegiem, a gromadząca się pod pokrowcem wilgoć jest odprowadzona na zewnątrz. Materiał odporny jest też na promienie słoneczne UV oraz niszczące działanie innych czynników atmosferycznych. Materiał zachowuje szczelność, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego przepływu powietrza co w konsekwencji przeciwdziała powstawaniu korozji, chroni przed blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych. Pokrowce ochronią cały rower wraz z jego dolną częścią przed szkodliwym wpływem środowiska.

Produkt wielosezonowy, którego funkcjonalność docenić można o każdej porze roku. W sezonie zimowym zapobiega osadzaniu się śniegu, szronu i lodu, a także jest odporny na przymarzanie; na jesieni chroni przed deszczem, wiatrem, liśćmi, sokami z drzew; zaś w porach letnich i wiosennych ochrania przed promieniami UV , pyłem kwiatów i ptasimi odchodami. Pokrowiec ochroni Twój rower przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych, zabezpieczy go przed większością zarysowań. Pokrowiec przystosowany jest zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Stworzony głównie z myślą o osobach, które nie mają możliwości garażowania pojazdu. Wykonany jest z niezwykle trwałego i mocnego materiału wysokiej jakości, który od wewnętrznej strony jest całkowicie gładki, bezpieczny dla pojazdu. Nie powoduje rysowania ani starcia lakieru nawet przy silnych podmuchach wiatru. Zrobiony w popielatym kolorze jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje.

Warstwy plandeki

Skład materiału: 3 warstwy

- warstwa POLIETYLENU z zewnątrz

- dwuwarstwowy SPUNBOND

Dzięki specjalnej konstrukcji, para wodna i wilgoć są stale odprowadzane na zewnątrz, a woda podczas deszczu spływa po bocznych ścianach pokrowca, nie wnikając pod pokrowiec.

Wymiar:
Długość: 175-190 cm
Wysokość: 100-110 cm
Szerokość: 60-70 cm

Zalety produktu:
- Wodoodporny i paroprzepuszczalny materiał, odprowadzający parę wodną spod pokrowca
- Odpory na promieniowanie słoneczne UV
- Ochrona pojazdu przez cały rok przed:
(zima) śniegiem, szronem; (jesień) deszczem, wiatrem, liśćmi sokami z drzew; (lato) promieniami UV, ptasimi odchodami; (wiosna) pyłami kwiatów, sokami z drzew
- Ochrona przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych.
- Produkt wielosezonowy - przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania
- Zakrywa cały pojazd lekko zachodząc pod spód.
- Duża gama kształtów i rozmiarów pokrowców, zapewnia dobre dopasowanie do różnych rowerów
- Produkt objęty nowym, wydłużonym czasem gwarancji na 25 miesięcy
- Łatwy w montażu
- Łatwy do przechowania- nie zajmuje dużo miejsca

Montaż:

Pokrowiec założyć na czysty rower w sposób zaprezentowany na zdjęciu. Za pomocą dołączonego haczyka spiąć pętle mocujące pokrowca pod ramą roweru.

Pokrowiec przeznaczony jest do użytku tylko na zaparkowanym pojeździe - nie może być używany podczas transportu pojazdu np. na lawecie.

Polietylen + Polipropylen

1 pokrowiec na rower

Pokrowiec założyć na czysty rower w sposób zaprezentowany na zdjęciu. Za pomocą dołączonego haczyka spiąć pętle mocujące pokrowca pod ramą roweru.

Pokrowiec przeznaczony jest do użytku tylko na zaparkowanym pojeździe - nie może być używany podczas transportu pojazdu np. na lawecie.

5-3890-241-3021
87 Przedmioty