Paski robocze do spodni

Poszukujesz trwałych i wygodnych pasków roboczych do spodni? Koniecznie wybierz paski 111 - dostępne w klasycznych kolorach: czarnym, szarym, granatowym i grafitowym. Nie tylko zapewniają idealne dopasowanie, ale także stylowy wygląd i oryginalność. Sprawdź, jak wiele korzyści przyniesie Ci wybór naszych pasków roboczych.

Filtruj

5 Produkty

Odpowiedni pas do spodni roboczych to nie tylko element wyposażenia, ale także gwarancja bezpieczeństwa i wygody podczas pracy. Nasza kolekcja pasków roboczych do spodni 111 oferuje szeroki wybór produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i wytrzymałości. Ta kolekcja pasków wyróżnia się zastosowaniem najnowszych rozwiązań w modzie. Każdy z pasków został zaprojektowany z myślą o użytkowniku.

FlexLite to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. W odróżnieniu od innych pasków, te nie posiadają elementów metalowych - zamiast tego zastosowano innowacyjną technologię ComposiTech, która zapewnia wyjątkową lekkość i trwałość. Dostępne w trzech klasycznych kolorach (czarnym, granatowym i szarym), paski te są wykonane z super elastycznej i lekkiej taśmy, dzięki czemu zapewniają doskonałe dopasowanie do sylwetki i maksymalną wygodę. Kompozytowa klamra i tłoczony emblemat z logo 111 gwarantują niezawodność i trwałość, a silikonowa szlufka dodaje stylu i indywidualności.

Paski Proflex to przede wszystkim styl, design i indywidualność dzięki metalowej klamrze z emblematem marki 111. Bez względu na to, czy pracujesz na budowie, w warsztacie czy w magazynie, albo nosisz je w czasie wolnym, nasze paski robocze do spodni są idealnym uzupełnieniem Twojego stroju roboczego.