5-3404-703-0210

Ochraniacz tyłu fotela samochodowego PIGI

Brutto

Cena 19,90 zł

Netto

Cena 16,18 zł

Kolor: Transparentny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • materiał to folia
  • kolor transparentny
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Pigi
pokaż wszystkie

Boisz się, ze Twoje dzieci znowu zabrudzą bucikami tylną stronę foteli, gdyż robią to niemalże notorycznie? Możesz temu zapobiec, kupując ochraniacz PIGI!

Ochraniacz tyłu fotela PIGI to bardzo praktyczna osłona tyłu fotela przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Bardzo dobrze chroni przed zniszczeniem i uszkodzeniem tylnej strony siedzeń. Przezroczysty materiał z którego zrobiony jest ochraniacz sprawia wrażenie niemal niewidocznego w samochodzie. Idealnie dopasuje się do wnętrza każdego samochodu i pasuje na tył każdego fotela. Bardzo łatwy do założenia i czyszczenia. Niezastąpiony w utrzymaniu idealnego porządku.

Wykonany z mocnej, przeźroczystej folii obszytej czarną lamówką, odpornej na kopanie, a co za tym idzie odpornej na zabrudzenia i delikatne uszkodzenia. Ciężko jest przerwać folię, gdyż jest ona gruba i trwała a tym samym odporna na rozrywanie. Stosując ochraniacz, ciężej jest uszkodzić sam fotel gdyż folia swoiście amortyzuje lekkie uderzenia. Twoje dzieci będą mogły bez przeszkód urzędować na tylnej kanapie, a ty nie będziesz musiał martwić się o czystość.

Ochraniacz PIGI jest pomocny także przy przewożeniu bagażu lub innych cięższych przedmiotów na tylnej kanapie. Doceniany również w środowisku taksówkarzy. Bardzo łatwo utrzymać ochraniacz w czystości, gdyż wystarczy przetrzeć go ścierką nasączoną płynem. Bardzo łatwo też go założyć- przy produkcji został zastosowany niezwykle prosty system zakładania w oparciu o wsporniki zagłówków.

Wymiar:
wysokość: 62 cm
szerokość: 44 cm

Zalety produktu:
- Wykonany z grubej i wytrzymałej folii
- Chroni tył fotela przed zabrudzeniami np. z butów siedzącego z tyłu dziecka.
- Pasuje na tył każdego fotela
- Zakrywa cały tył standardowego fotela
- Bardzo łatwy do czyszczenia
- Łatwy w montażu

folia

1 sztuka ochraniacza na tył fotela samochodowego

Założyć pokrowiec na tył fotela samochodowego

5-3404-703-0210
87 Przedmioty