keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3106-207-4010

Pokrowiec ochronny na fotel MECHANICUS+

Brutto

Cena 37,90 zł

Netto

Cena 30,81 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • pokrowce uniwersalne
  • skład materiału to ortalion (100% poliester)
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Mechanicus
pokaż wszystkie

Idealny dla mechaników samochodowych, pracowników zakładów serwisowych i dla Ciebie!

Pokrowiec serwisowy MECHANICUS to niezwykła ochrona tapicerki pojazdu. Założony na fotel, bardzo dobrze zabezpiecza przed różnego typu uszkodzeniami i zabrudzeniami. Zrobiony z olejoodpornego, trudnoprzemakalnego, śliskiego ortalionu, który jest niezwykle gruby i mocny. Materiał ten jest bardzo trwały i charakteryzuje się dużą żywotnością. Zapewnia możliwość wielokrotnego użytku. Bardzo łatwy w czyszczeniu- lekki brud można przetrzeć wilgotną ścierką, natomiast w przypadku większego, istnieje możliwość wyprania pokrowca. Materiał podlaminowany pianką PUR, zapewnia dobrą przyczepność pokrowca do tapicerki i zapobiega przesuwaniu się go względem fotela. Pokrowiec przystosowany jest do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na wszystkie standardowe fotele samochodowe. Bardzo łatwo zakłada się go i ściąga, prosto składa i przewozi. Nie czekaj! Zamów już teraz!

Olejoodporny i trudnoprzemakalny materiał wysokiej jakości bardzo ciężko uszkodzić i trwale zabrudzić, a co za tym idzie, niemożliwe jest niemalże zniszczenie tapicerki fotela, gdyż nie powinny przez pokrowiec przeniknąć żadne substancje. Dzięki zastosowaniu surowca jakim jest ortalion, można prać pokrowiec- ręcznie, w temperaturze 40 stopni. Bardzo łatwo założyć pokrowiec na fotel i tym samym bardzo łatwo go ściągnąć. Duża powierzchnia materiału pozwala zakryć cały fotel- siedzisko, oparcie wraz z zagłówkiem oraz boki fotela. Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, dlatego też zawsze można wozić go ze sobą. Jest to produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku, który można użytkować przez długi czas.

Pokrowiec MECHANICUS, został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o mechanikach samochodowych, pracownikach zakładów serwisowych, osobach jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych a także o tych, którzy po prostu chcą zabezpieczyć wnętrze swojego samochodu i zapobiec zniszczeniom tapicerki podczas przewożenia psa czy bagażu na przednim fotelu samochodu. Wykonany w kolorze czarnym, niezwykle praktycznym w otoczeniu brudnych narzędzi i sprzętów naprawczych. Pokrowiec spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkt renomowanej firmy Kegel-Błażusiak. Największego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawiają, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej.

Materiał:
Ortalion (100% poliester)

Kolor:
czarny

Wymiary:
Szerokość: 70 cm
Długość: 140 cm

Zalety produktu:
- Chroni tapicerkę przed zabrudzeniami i zniszczeniem
- Zrobiony z trudnoprzemakalnego i olejoodpornego ortalionu
- Można stosować go na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag,
- Rozmiar uniwersalny pasuje na wszystkie standardowe fotele
- Duża przyczepność materiału do siedzenia
- Elegancki wygląd
- Łatwy montaż
- Łatwy w czyszczeniu
- Wygodny do przewożenia – po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

ortalion (100% poliester)

1 pokrowiec ochronny na fotel

Założyć pokrowiec na fotel

5-3106-207-4010
96 Przedmioty