keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-9701-248-4010

Pokrowiec ochronny na fotel MONTEUR

Brutto

Cena 12,90 zł

Netto

Cena 10,49 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • material to włóknina polipropylenowa (100% poliester)
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Monteur

Zabezpiecz fotel samochodu pokrowcem MONTEUR!


Pokrowiec ochronny/serwisowy MONTEUR – wykonany z olejoodpornej i trudnoprzemakalnej włókniny zapewnia bardzo dobrą ochronę fotela. Produkt idealny do zastosowania w zakładach mechaniki samochodowej i zakładach serwisowych. Wykonany po to, by chronić tapicerkę fotela przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i zapobiec jej zniszczeniu. Duża powierzchnia materiału pozwala zakryć cały fotel- siedzisko, oparcie, boki fotela i zagłówek. Pokrowiec przystosowany jest do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na wszystkie standardowe fotele samochodowe. Bardzo łatwo zakłada się go i ściąga, prosto składa i przewozi. Produkt tani a dobry!

Chroni fotel przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Olejoodporna i trudnoprzemakalna tkanina, zapobiega przedostawaniu się przez nią substancji różnego pochodzenia. Dobrze posłuży mechanikom samochodowym, pracownikom zakładów serwisowych, osobom jeżdżącym w zabrudzonych ubraniach roboczych. Zabezpieczy tapicerkę podczas przewożenia psa, brudnych narzędzi, czy też bagażu na przednim fotelu. Produkt ekologiczny- zapewnia możliwość wielokrotnego użytku. Bez obaw można prać go ręcznie w temperaturze 40°. Pokrowiec wykonany jest z mocnej włókniny w kolorze czarnym. Kolor ten sprawia, że zabrudzenia pokrowca są słabo widoczne. Bardzo łatwo założyć pokrowiec na fotel i tym samym bardzo łatwo go ściągnąć- trwa to nie więcej niż minutę. Po złożeniu, zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu zawsze można wozić go ze sobą.

Produkt serii BASIC LINE, której hasłem przewodnim jest – bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Produkowany z dobrej jakości surowców . Pokrowce tej marki spełniają wszelkie normy wytrzymałościowe i jakościowe. Ich staranne wykonanie z dobrych materiałów, doskonale sprawdza się w branży samochodowej.

Materiał:
- włóknina polipropylenowa (100% poliester)

Skład opakowania:
- 1 sztuka pokrowca serwisowego w kolorze czarnym

Rozmiar:
- uniwersalny - standard

Zalety produktu:
- Chroni tapicerkę przed zabrudzeniami i zniszczeniem
- Zrobiony z trudnoprzemakalnej i olejoodpornej włókniny
- Można stosować go na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag,
- Rozmiar uniwersalny pasuje na wszystkie standardowe fotele
- Elegancki wygląd
- Łatwy montaż
- Łatwy w czyszczeniu
- Wygodny do przewożenia – po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

100% poliester

1 pokrowiec serwisowy

5-9701-248-4010
83 Przedmioty