keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-4009-249-4030

Pokrowiec ochronny na dyszel przyczepy kempingowej lub transportowej

Brutto

Cena 45,90 zł

Netto

Cena 37,32 zł

Kolor: Granatowy

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to Polipropylen (PP)
  • gwarancja 30 miesięcy
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Perfect Garage
pokaż wszystkie

Wysokiej klasy pokrowiec na dyszel przyczepy kempingowej lub transportow - wodoodporny i paro przepuszczalny. Wykonany z wielowarstwowej, nieprzemakalnej membrany paro przepuszczalnej i trudno przemakalnych materiałów wysoko paro przepuszczalnych, zachowuje prawie całkowitą szczelność, jednocześnie odprowadzając wilgoć gromadzącą się pod pokrowcem. Jest odporny na działanie promieni UV. Udzielana aż na 30-miesięcy gwarancja da Ci pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości.

Produkt wielosezonowy do ochrony zaparkowanej przyczepy kempingowej przez cały rok. W sezonie zimowym zapobiega osadzaniu się śniegu, szronu i lodu, a także jest odporny na przymarzanie; na jesieni chroni przed deszczem, wiatrem, liśćmi, sokami z drzew; zaś w porach letnich i wiosennych ochrania przed promieniami UV , pyłem kwiatów i ptasimi odchodami. Pokrowiec chroni przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych, zabezpiecza przed większością zarysowań. Ograniczy korozję. Pokrowiec przystosowany jest zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Pokrowiec jest pewnie mocowany za pomocą ściągacza z linką, dzięki czemu może być bezpiecznie używany nawet podczas silnego wiatru.

Instrukcja montażu: Pokrowiec założyć na czysty i suchy dyszel przyczepy. Skrzyżować linki ściągacza i mocno je zaciągnąć kierując siły równolegle do przedniej krawędzi przyczepy. Zawiązać linki ściągacza i sprawdzić czy węzeł się nie rozluźnia po pociągnięciu za ściągacz. Jeżeli węzeł się rozluźni, czynność powtórzyć zmieniając sposób wiązania. Pokrowiec nie może być używany podczas przewozu przyczepy.

Skład materiału: 100% PP

Gwarancja 30 miesięcy.

100% PP

Plandeka na dyszel przyczepy kempingowej lub transportowej

Pokrowiec założyć na czysty i suchy dyszel przyczepy. Skrzyżować linki ściągacza i mocno je zaciągnąć kierując siły równolegle do przedniej krawędzi przyczepy. Zawiązać linki ściągacza i sprawdzić czy węzeł się nie rozluźnia po pociągnięciu za ściągacz. Jeżeli węzeł się rozluźni, czynność powtórzyć zmieniając sposób wiązania. Pokrowiec nie może być używany podczas przewozu przyczepy.

Zobacz film z instrukcją montażu

5-4009-249-4030
29 Przedmioty