• Promocja

5-5501-225-5008

Ergonomiczna poduszka ROGALIK

Brutto

Cena 21,90 zł

Cena podstawowa

29,90 zł

Netto

Cena 17,81 zł

Cena podstawowa

24,31 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 29,90 zł -8,00 zł

Kolor: Granatowo-czerwony

Obecnie brak na stanie
Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to 100% bawełna, pianka PUR
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C

Jedziesz w długą podróż? Boisz się, że niespokojna jazda nie pozwoli utrzymać ci stabilnej i wygodnej pozycji? Jesteś pewny, że nie będziesz mógł zasnąć a podróż będzie dłużyła Ci się w nieskończoność? Z poduszką samochodową ROGALIK obawy te staną się kompletnie nieuzasadnione.


Oferowana przez nas poduszka ROGALIK jest produktem niezwykle wygodnym i praktycznym, zapewniającym wyjątkowy komfort podczas jazdy. Pozwala na wygodne oparcie głowy i podtrzymuje ją podczas podróży. Zapewnia ergonomiczną, wygodną pozycję i umożliwia zaśnięcie. Poduszka ROGALIK z pewnością umili Ci podróż.

Poduszki można używać zarówno w czasie długiej jak i krótkiej podróży. Szczególnie przydatna jest jednak dla osób udających się w długą trasę- dla podróżujących w autokarach, pociągach i samolotach. Wykonana profesjonalnie z naturalnej, przyjaznej dla ciała tkaniny bawełnianej z antyalergicznym wypełnieniem. Ma kształt rogala, który oplata szyję i tym samym podpiera głowę użytkującego. Pozwala wygodnie wyłożyć się w niej i oprzeć swobodnie głowę, utrzymując równocześnie stabilną pozycję. Poduszka bezpiecznie podtrzymuje kręgi szyjne podczas hamowania lub gwałtownej jazdy. Gwarantuje przyjemną, spokojną podróż.

Kolor poduszki jest w przeważającej mierze niebieski – w całej palecie odcieni (od jasnobłękitnego do granatowego). Zdobiony delikatnym kratkowanym wzorem w kolorze żółtym i pomarańczowym. Bardzo dobrze prezentuje się we wnętrzu pojazdu i ożywia wnętrze samochodu kontrastując się ze spokojnym zwykle odcieniem tapicerki. Produkt znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel-Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że produkty tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
- 100 % bawełna (poszewka)
- 100% poliester (wypełnienie)

Zalety produktu:
- Uprzyjemnia podróż
- Umożliwia wygodne oparcie głowy w czasie jazdy
- Zmniejsz zmęczenie poprzez zapewnienie ergonomicznej pozycji
- Bezpiecznie podtrzymuje kręgi szyjne podczas hamowania lub gwałtownej jazdy
- Umożliwia zaśnięcie, zapewniając wygodną pozycję
- Wykonana z naturalnej, przyjaznej dla ciała tkaniny bawełnianej z antyalergicznym wypełnieniem
- Na krótkie i długie podróże

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

100% bawełna, pianka PUR

1 sztuka poduszki podróżnej

5-5501-225-5008