keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-9902-267-4010

Torba do bagażnika KANGAROO

Brutto

Cena 55,90 zł

Netto

Cena 45,45 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • materiał to 100% poliester
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Kangaroo

Poręczna i pojemna torba KANGAROO – pozwoli zachować Ci nienaganny porządek w samochodzie


Niezwykle praktyczna torba do bagażnika, wykonana z powtarzalnego materiału dywanowego z mocnymi rzepami od spodu i na tylnej ścianie torby, pozwoli na przechowywanie wielu przedmiotów – nawet tych ciężkich i ostrych. Pomoże utrzymać porządek we wnętrzu samochodu; zabezpieczy przedmioty oraz wnętrze bagażnika przed możliwym uszkodzeniem. Ma poręczny, pionowy kształt umożliwiający przechowanie pięciolitrowego pojemnika z olejem silnikowym lub płynem do spryskiwaczy lub gaśnicy kilowej oraz innych potrzebnych w samochodzie narzędzi, kompletu żarówek, akcesoriów itp. Dzięki mocnym dużym rzepom, biegnącym przez całą długość torby dobrze trzyma się wykładziny bagażnika. Jest bardzo pojemna. Posiada „wieko” zapinane na rzepę z możliwością regulacji. Nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki uchwytowi łatwo można ją przenosić. Zrobiona w kolorze czarnym, charakteryzuje się zarówno niezwykłą funkcjonalnością jak i eleganckim wyglądem.

Torba KANGAROO jest bardzo pojemna- zmieści się w niej dużo przedmiotów, przy jednoczesnym niewielkim wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Może być większa i mniejsza- można samodzielnie ją regulować. Torba posiada zamknięcie na rzepy. Przedmioty nie wydostaną się z wnętrza torby, nawet przy dużym jej wypełnieniu. Profesjonalnie wykonana z materiału bardzo dobrej jakości, grubego, twardego, mocnego. Dobrze wykończona z uwzględnieniem wszystkich detali. Zrobiona w czarnym kolorze idealnie dopasuje się do wnętrza każdego samochodu. Rzepy – ta od strony tylnej, oraz te od spodu, sprawiają, że torbę można łatwo i pewnie zamontować na dnie lub ścianie bagażnika. Organizer przyczepi się do tapicerki i zapewni stabilną pozycję wewnątrz pojazdu a tym samym lepiej zabezpieczy przedmioty znajdujące się w środku. Przemieszczanie się przedmiotów po bagażniku, naraziłoby je na uszkodzenia, a tym samym mogłoby zniszczyć wnętrze bagażnika. W każdej chwili torbę można odpiąć i przenosić, gdyż posiada specjalny uchwyt. Można wziąć ją ze sobą w dowolne miejsce.

Produkt serii BASIC LINE, której hasłem przewodnim jest – bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Produkowany z dobrej jakości surowców . Pokrowce tej marki spełniają wszelkie normy wytrzymałościowe i jakościowe. Ich staranne wykonanie z dobrych materiałów, doskonale sprawdza się w branży samochodowej.

Materiał:
100% poliester

Wymiary:
30 cm x 26 cm x 12 cm

Zalety produktu:
- Produkt poręczny- posiada uchwyt, dzięki czemu można ją przenosić
- Charakteryzuje się dużą pojemnością- można regulować jej wielkość
- Nie zajmuje dużo miejsca
- Pozwala uniknąć bałaganu we wnętrzu pojazdu
- Można przechowywać w niej różne rzeczy, potrzebne w samochodzie
- Zapinana na rzepy
- Dzięki rzepom od spodniej strony i z tyłu torby, przyczepia się do tapicerki.
- Zrobiona z mocnego grubego materiału dywanowego
- Kolor czarny pasuje do wnętrza każdego samochodu

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

100% poliester

1 torba do bagażnika

5-9902-267-4010
27 Przedmioty