• Promocja

5-5503-225-5008

Ergonomiczna poduszka ROGALIK Mini

Brutto

Cena 18,90 zł

Cena podstawowa

25,90 zł

Netto

Cena 15,37 zł

Cena podstawowa

21,06 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,90 zł -7,00 zł

Kolor: Granatowo-czerwony

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to 100% bawełna, pianka PUR
  • montaż bardzo łatwy

Czeka Cię rodzinny wyjazd? Boisz się, że niespokojna jazda nie pozwoli utrzymać Twojemu dziecku stabilnej i wygodnej pozycji? Jesteś pewny, że nie będzie mogło ono zasnąć, a podróż będzie dłużyła się w nieskończoność zarówno jemu jak i Tobie? Nie pozwól by tak się stało! Z poduszką ROGALIK te obawy się nie spełnią.


Oferowana przez nas poduszka ROGALIK jest produktem niezwykle wygodnym i praktycznym, zapewniającym wyjątkowy komfort podczas jazdy. Pozwala na wygodne oparcie głowy i podtrzymuje ją podczas podróży. Zapewnia ergonomiczną, wygodną pozycję i umożliwia zaśnięcie. Poduszka ROGALIK z pewnością umili podróż Twojemu dziecku.

Można używać jej zarówno w czasie długiej jak i krótkiej podróży. Szczególnie przydatna jest jednak dla osób udających się w długą trasę- dla podróżujących w autokarach, pociągach, samochodach i samolotach. Wykonana profesjonalnie z naturalnej, przyjaznej dla ciała tkaniny bawełnianej z antyalergicznym wypełnieniem. Ma kształt rogalika, który oplata szyję i tym samym podpiera głowę użytkującego. Pozwala wygodnie wyłożyć się w niej i oprzeć swobodnie głowę, utrzymując równocześnie stabilną pozycję. Poduszka bezpiecznie podtrzymuje kręgi szyjne podczas hamowania lub gwałtownej jazdy. Gwarantuje przyjemną, spokojną podróż. Kolor poduszki jest w przeważającej mierze niebieski – w całej palecie odcieni (od jasnobłękitnego do granatowego). Zdobiony delikatnym kratkowanym wzorem w kolorze żółtym i pomarańczowym. Bardzo dobrze prezentuje się we wnętrzu pojazdu i ożywia wnętrze samochodu kontrastując się ze spokojnym zwykle odcieniem tapicerki.

Produkt znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel-Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że produkty tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
- 100 % bawełna (poszewka)
- 100% poliester (wypełnienie)

Zalety produktu:
- Uprzyjemnia dziecku podróż
- Umożliwia wygodne oparcie głowy w czasie jazdy
- Zmniejsza zmęczenie poprzez zapewnienie ergonomicznej pozycji
- Umożliwia zaśnięcie, zapewniając wygodną pozycję
- Bezpiecznie podtrzymuje kręgi szyjne podczas hamowania lub gwałtownej jazdy
- Wykonana z naturalnej, przyjaznej tkaniny bawełnianej z antyalergicznym wypełnieniem
- Na krótkie i długie podróże

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

100% bawełna, pianka PUR

1 sztuka poduszki podróżnej

5-5503-225-5008
49 Przedmioty