keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3213-244-4010

Mata samochodowa dla psa, rozmiar XXL do bagażnika DEXTER

Brutto

Cena 105,90 zł

Netto

Cena 86,10 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to PCV-skóra ekologiczna, PP–włóknina
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Dexter

Mata samochodowa dla psa DEXTER - pokrowiec do wygodnego przewozu psa w bagażniku – wygodnego dla Ciebie i Twojego psa. Wygodnego dla Ciebie ponieważ nie musisz sprzątać bagażnika po przewozie psa i wygodnego dla Twojego psa ponieważ dno pokrowca wykonane jest ze skóry ekologicznej z materacykiem piankowym zapewniającym psu wygodę i pewną antypoślizgową podstawę. Pokrowiec samochodowy DEXTER to zarówno praktyczny jak i elegancki produkt, chroniący wnętrze Twojego samochodu. Ochroni tapicerkę przed błotem, brudem, sierścią i różnego rodzaju zarysowaniami, spowodowanymi przez przewożonego psa lub bagaż. Pokrowiec jest wodoodporny a ponadto nie przepuszcza przykrych zapachów.

Materiał wyścielający podłogę bagażnika jest podlaminowany grubą pianką, która zapobiega przesuwaniu się pokrowca, pozwala psu zachować stabilną pozycję oraz wygodnie położyć się niczym „na posłaniu”. Z jednej strony pokrowca jest rozcięcie, które odsłania mocowania, znajdujące się w bagażniku. Pozwala to na przypięcie psa smyczą do mocowań w bagażniku i tym samym zapewnia bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Boczne ściany pokrowca są wysokie, dzięki czemu chroniony jest niemalże cały bagażnik. Część tylna pokrowca po otwarciu wysuwa się na zewnątrz osłaniając zderzak, chroniąc go przed zarysowaniami mogącymi powstać podczas wchodzenia psa. Produkt bardzo łatwy w montażu. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, przez co można go wszędzie wozić ze sobą. Wszelkie zabrudzenia pokrowca, są bardzo łatwe do usunięcia- wystarczy przetrzeć je wilgotną ścierką.

Produkt renomowanej firmy Kegel-Błażusiak. Największego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Kupując pokrowce Kegel-Błażusiak wspierasz polską gospodarkę i chronisz polskie miejsca pracy.

Materiał:
- PCV - skóra ekologiczna (100% poliester)
- PP – włóknina (100% poliester)
- pianka PUR
Oferowany przez nas produkt jest wykonany z wodoodpornej, mocnej, trudnej do przebicia skóry ekologicznej z elementami włókniny (z której zostały wykonane boczne elementy). Tkaniny te są antyalergiczne, bezzapachowe a także posiadają wiele ochronnych właściwości:
- Chronią tapicerkę przed błotem, brudem, sierścią - dzięki zastosowaniu pokrowca, można uniknąć zabrudzeń, a także ochronić wnętrze samochodu przed pozostawianą sierścią, która jest bardzo często trudna do usunięcia.
- Są odporne na wnikanie zapachów - nieprzyjemny zapach nie przeniknie przez materiał, dzięki czemu tapicerka samochodu pozostanie nadal pachnąca; nie wchłonie go też sam pokrowiec - jest to bardzo ważna właściwość, gdyż przykre zapachy są zazwyczaj ciężkie do zlikwidowania i długo się utrzymują.
- Są odporne na zadrapania i zarysowania - pies nie pokaleczy pazurkami ani tapicerki ani pokrowca, nie porysuje też zderzaka podczas wchodzenia.
- Skóra ekologiczna jest wodoodporna- nie chłonie płynów; nie przenikną one przez materiał, co pozwoli uniknąć wszelkich plam na tapicerce.

Rozmiar: XXL
Szerokość podstawy: 115 cm
Długość podstawy + części wychodzącej delikatnie na zewnątrz samochodu: 140 cm
Szerokość ściany bocznej: 105 cm
Wysokość ściany bocznej: 50 cm

Pokrowiec stosowany głównie do samochodów typu kombi.

Zalety produktu:
- Komfort użytkowania - Pokrowiec zapewni komfortową podróż zarówno Tobie jak i twojemu pupilowi. Nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo zwierzaka czy zarysowania i zabrudzenia środka pojazdu. Materiał do wyłożenia podłoża jest podlaminowany pianką (5 mm), przez co staje się grubszy i bardziej wygodny dla psa. Dzięki niej idealnie przylgnie do bagażnika - przyczepi się do tapicerki, co zapobiegnie ślizganiu się pokrowca i tym samym pozwoli psu zachować bardziej stabilną pozycję. Twój zwierzak zapadnie się lekko w piankę i będzie mógł się w niej wygodnie wyłożyć. Pies odczuje mniejszy stres spowodowany podróżą, przez co zrobi się spokojniejszy. Jazda stanie się komfortowa i przyjemna zarówno dla niego jak i dla Ciebie. Pianka jest pomocna również przy przewożeniu bagażu i innych przedmiotów. Dzięki niej będą one leżały stabilnie w środku pojazdu.
- Bezpieczeństwo i wygoda- Z jednej strony pokrowca, wyścielającego podłoże bagażnika jest rozcięcie, odsłaniające mocowania, znajdujące się we wnętrzu bagażnika. Dzięki dostępowi do nich, można przypiąć psa za pomocą krótkiej smyczy samochodowej. Gwarantuje to bezpieczeństwo pupila - chroni go przed potłuczeniami podczas ostrego hamowania i zapobiega przeskakiwaniu zwierzaka przez fotele.
- Ochrona tapicerki – Boczne ściany pokrowca są wysokie, dzięki czemu chroniona jest duża część bagażnika a ponadto pasuje on nawet do wnętrza dużego samochodu. Wszyte od wewnętrznej strony rzepy bardzo dobrze przyczepiają się do materiału tapicerskiego, jakim wyścielone jest wnętrze pojazdu.
- Ochrona tyłu pojazdu ( zderzaka) – Część tylna pokrowca jest ruchoma. Osłania zderzak, który w trakcie umieszczania zwierzaka lub bagażu, jest narażony na uszkodzenia, chroniąc go przed wszelkimi zniszczeniami i zarysowaniami.
- Dopasowanie - Dzięki dużej powierzchni, wysokim ścianą bocznym oraz dobrej przyczepności wyściela niemalże cały bagażnik, dobrze się przy tym dopasowując do wnętrza samochodu.
- Łatwy i szybki montaż - Bardzo łatwo się go składa i rozkłada- żeby wyścielić nim bagażnik wystarczy położyć środkową część na podłożu bagażnika, boczne osłonki przyczepić za pomocą rzepy (znajdującej się na całej długości boku) do ścian bagażnika, tylną część (posiadającą zapinane mocowania) zahaczyć o pręty zagłówków tylnej kanapy, a przednią modyfikować wedle potrzeb.
- Bardzo łatwa konserwacja/ czyszczenie - Należy myć go wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ścierki lub gąbki. Następnie zmyć czystą wodą. Nie należy stosować wszelkiego rodzaju środków chemicznych ani woskujących- mogą być szkodliwe dla materiału.
- Łatwy do przewożenia- Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, przez co łatwo można go przechowywać.

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży

PCV-skóra ekologiczna, PP–włóknina

1 mata do bagażnika

Należy umieścić pokrowiec w bagażniku i zamocować go wszytymi rzepami i klamerkami

5-3213-244-4010
60 Przedmioty