keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3228-205-5011

Torba do przenoszenia psa rozmiar L Beverly Hills

Brutto

Cena 135,90 zł

Netto

Cena 110,49 zł

Kolor: Brązowy

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
Koszt wysyłki
od 9,99 zł
30 dni na zwrot
  • materiał to Poliester + PVC
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Beverly Hills
  • pokrowiec należy myć wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ściereczki lub gąbki

Torba do przenoszenia psa BEVERLY HILLS Rozmiar L dla psa wielkości Maltańczyk lub dla dwóch psów wielkości Chihuahua.

Nośność torby do 10 kg. Z dwoma mini smyczami wewnątrz torby oraz z zapinaną klapą z regulacją dla zabezpieczenia psów przed wyskoczeniem. Wygodna i praktyczna torba do komfortowego przenoszenia małych psów. Zapewnia komfort przenoszonemu psu jak i jego opiekunowi. Zapewnia psu bezpieczną przestrzeń z solidną podstawą wewnątrz torby, a opiekunowi przez zastosowanie ergonomicznej konstrukcji z szerokim i regulowanym ramieniem umożliwia bezuciskowe przenoszenie psów nawet podczas długich spacerów.

Dzięki starannie dopracowanej konstrukcji przenoszone psy w torbie czują się bezpiecznie i komfortowo, a bliskość opiekuna dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Torba posiada usztywnione dno zapewniające psu solidną podstawę oraz kieszonki w których można przechowywać drobne przedmioty jak smartfon, smycz, smaczki itp.. Torba zapewnia opiekunowi nie tylko łatwe i wygodne przenoszenie pupila, ale także swobodę ruchów rąk, które opiekun ma obie wolne.

Torba doskonale sprawdzi się podczas długich spacerów, zakupów, w komunikacji zbiorowej, a także przy wnoszeniu psa po schodach (jeżeli pupil nie może lub nie powinien wchodzić po schodach). Torba w całości wykonana jest z materiałów wodoodpornych, nie chłonących płynów i zapachów, dzięki czemu torba dłużej zachowuje świeżość i czystość. Torbę łatwo wyczyścić mokrą ściereczką lub w razie potrzeby wyprać, wcześniej wyciągając usztywnienie dna toby.

Skład materiału: Poliester + PVC.

Poliester + PVC

1 torba do przenoszenia psa

5-3228-205-5011
66 Przedmioty