keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3227-205-4010

Torba do przenoszenia psa rozmiar L Beverly Hills

Brutto

Cena 105,90 zł

Netto

Cena 86,10 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • materiał to Poliester + PVC
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Beverly Hills
  • pokrowiec należy myć wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ściereczki lub gąbki

Torba do przenoszenia psa Beverly Hills

Rozmiar M dla psa wielkości Chihuahua lub York. Odpowiednia także dla szczeniaków ras większych. Nośność torby do 8 kg. Z mini smyczą wewnątrz torby oraz z zapinaną klapą z regulacją dla zabezpieczenia psa przed wyskoczeniem.

Wygodna i praktyczna torba do komfortowego przenoszenia małych psów. Zapewnia komfort przenoszonemu psu jak i jego opiekunowi. Zapewnia psu bezpieczną przestrzeń z solidną podstawą wewnątrz torby, a opiekunowi przez zastosowanie ergonomicznej konstrukcji z szerokim i regulowanym ramieniem umożliwia bezuciskowe przenoszenie psa (psów) nawet podczas długich spacerów. Dzięki starannie dopracowanej konstrukcji przenoszone psy w torbie czują się bezpiecznie i komfortowo, a bliskość opiekuna dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Torba posiada usztywnione dno zapewniające psu solidną podstawę oraz kieszonki w których można przechowywać drobne przedmioty jak smartfon, smycz, smaczki itp.. Torba zapewnia opiekunowi nie tylko łatwe i wygodne przenoszenie pupila, ale także swobodę ruchów rąk, które opiekun ma obie wolne.

Torba doskonale sprawdzi się podczas długich spacerów, zakupów, w komunikacji zbiorowej, a także przy wnoszeniu psa po schodach (jeżeli pupil nie może lub nie powinien wchodzić po schodach).

Torba w całości wykonana jest z materiałów wodoodpornych, nie chłonących płynów i zapachów, dzięki czemu torba dłużej zachowuje świeżość i czystość. Torbę łatwo wyczyścić mokrą ściereczką lub w razie potrzeby wyprać, wcześniej wyciągając usztywnienie dna toby.

Skład materiału: Poliester + PVC

Poliester + PVC

1 torba do przenoszenia psa

5-3227-205-4010
38 Przedmioty