keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3201-245-4010

Mata samochodowa dla psa REKS

Brutto

Cena 109,90 zł

Netto

Cena 89,35 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to PCV-skóra ekologiczna, PP–włóknina
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Rex

Uwaga: Przy wyborze tego produktu wysyłka możliwa wyłącznie kurierem. Produkt nie mieści się do paczkomatu.

Mata samochodowa dla psa REKS to niezwykle użyteczny produkt, przeznaczony do przewożenia psa lub bagażu na tylnej kanapie samochodu. Pokrowiec pozwala bezpiecznie przewozić psa, chroniąc go przed gwałtownym hamowaniem i innymi wstrząsami spowodowanymi jazdą. Chroni tapicerkę samochodu przed błotem, brudem, sierścią i różnego rodzaju zarysowaniami. Jest wodoodporny a ponadto nie przepuszcza brzydkich zapachów. Pokrowiec tworzy pewnego rodzaju hamak, co pozwala psu wyłożyć się w nim wygodnie. Materiał przyczepia się do tapicerki, co zapobiega ślizganiu się pokrowca i tym samym pozwala psu zachować stabilną pozycję. Zasłonięcie przestrzeni pomiędzy przednimi fotelami, utrudnia psu przejście do przodu samochodu, dzięki czemu nie będziesz musiał obawiać się, że zwierzak zacznie się przemieszczać. Pokrowiec zapewni komfortową podróż zarówno Tobie jak i twojemu pupilowi.

Produkt bardzo łatwy w montażu. Wystarczy zahaczyć go o przednie i tylne zagłówki. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, przez co można go wszędzie wozić ze sobą. Dzięki specjalnej konstrukcji, pokrowiec można wyciągnąć z samochodu wraz z pozostałym po przewozie psa błotem oraz sierścią. Zanieczyszczenia pozostają wewnątrz „hamaka” i łatwo je zrzucić po ściągnięciu pokrowca. Wszelkie zabrudzenia pokrowca, są bardzo łatwe do usunięcia- wystarczy przetrzeć je wilgotną ścierką. Pokrowiec może być wykorzystany również jako mata do bagażnika. Ciemna kolorystyka pokrowca, sprawi, że produkt idealnie dopasuje się do wnętrza każdego samochodu. Produkt znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel- Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
PCV - Skóra ekologiczna
Oferowany przez nas produkt jest wykonany z wodoodpornej, mocnej, trudnej do przebicia skóry ekologicznej. Materiał ten jest antyalergiczny, bezzapachowy a także posiada wiele ochronnych właściwości.
- Chroni tapicerkę przed błotem, brudem, sierścią - dzięki zastosowaniu pokrowca, można uniknąć zabrudzeń, a także ochronić wnętrze samochodu przed pozostawianą sierścią, która jest bardzo często trudna do usunięcia.
- Jest odporny na wnikanie zapachów - nieprzyjemny zapach nie przeniknie przez materiał, dzięki czemu tapicerka samochodu pozostanie nadal pachnąca; nie wchłonie go też sam pokrowiec - jest to bardzo ważna właściwość, gdyż przykre zapachy są zazwyczaj ciężkie do zlikwidowania i długo się utrzymują.
- Jest odporny na zadrapania i zarysowania - pies nie pokaleczy pazurkami ani tapicerki ani pokrowca, nie porysują go też żadne przedmioty.
- Jest wodoodporna - nie chłonie płynów; nie przenikną one przez materiał, co pozwoli uniknąć wszelkich plam na tapicerce.

Wymiary:
Szerokość: 127 cm
Długość: 155 cm

Zalety produktu:
- Wysokogatunkowy materiał , posiadający wiele niezwykłych właściwości.
- Bezpieczeństwo i wygoda pupila
- Komfort użytkowania
- Ochrona tapicerki
- Szybki montaż - bez konieczności wyciągania zagłówków
- Łatwy do przechowania
- Bardzo łatwa konserwacja/ czyszczenie - należy myć go wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ścierki lub gąbki. Następnie zmyć czystą wodą. Nie należy stosować wszelkiego rodzaju środków chemicznych ani woskujących- mogą być szkodliwe dla materiału.

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

PCV-skóra ekologiczna

1 ochronna mata pod fotelik

Położyć matę na tylnej kanapie

5-3201-245-4010
98 Przedmioty