keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3204-245-4010

Mata samochodowa dla psa REX II

Brutto

Cena 94,90 zł

Netto

Cena 77,15 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to PCV-skóra ekologiczna, PP–włóknina
  • montaż bardzo łatwy
  • kolekcja Rex

Uwaga: Przy wyborze tego produktu wysyłka możliwa wyłącznie kurierem. Produkt nie mieści się do paczkomatu.

Mata samochodowa dla psa REX II to niezwykle praktyczny produkt, przeznaczony do przewożenia psa lub bagażu na tylnej kanapie samochodu. Posiada otwory, umożliwiające przypięcie psa samochodową smyczą do pasów bezpieczeństwa. Ponadto tworzy swoisty hamak pomiędzy tylną kanapą i przednimi siedzeniami. Pozwala to bezpiecznie przewozić psa, chroniąc go przed gwałtownym hamowaniem i innymi wstrząsami spowodowanymi jazdą. Chroni tapicerkę samochodu przed błotem, brudem, sierścią i różnego rodzaju zarysowaniami, spowodowanymi przewożeniem psa lub różnych nietypowych przedmiotów na tylnym siedzeniu. Dzięki sporej powierzchni i dodatkowo wszytym „skrzydłom” bocznym, osłania całą tylną kanapę wraz z jej bokami, które również są narażone na uszkodzenia, głównie podczas wchodzenia psa do samochodzu. Materiał z którego wykonany jest pokrowiec, jest wodoodporny a ponadto nie przepuszcza brzydkich zapachów.

Pokrowiec posiada wewnętrzny stelaż i tworzy pewnego rodzaju hamak, co pozwala psu wyłożyć się w nim wygodnie. Zasłonięcie przestrzeni pomiędzy przednimi fotelami, utrudnia psu przejście do przodu samochodu, zwiększając bezpieczeństwo Twoje i Twojego psa podczas transportu. Pełnie bezpieczeństwa zapewnia przypięcie psa samochodową smyczą poprzez specjalny regulowany otwór w pokrowcu. Pokrowiec zapewni komfortową podróż zarówno Tobie jak i twojemu pupilowi. Nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo zwierzaka czy zarysowania i zabrudzenia środka pojazdu. Ciemna kolorystyka pokrowca, sprawi, że produkt idealnie dopasuje się do wnętrza każdego samochodu.

Produkt bardzo łatwy w montażu. Wystarczy zahaczyć go o przednie i tylne zagłówki. Po „zahaczeniu” tylko o tylne zagłówki może być wykorzystany do przewożenia psa wraz z pasażerem. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, przez co można go wszędzie wozić ze sobą. Wszelkie zabrudzenia pokrowca, są bardzo łatwe do usunięcia- wystarczy przetrzeć je wilgotną ścierką. Pokrowiec może być wykorzystany również jako mata do bagażnika. Produkt renomowanej firmy Kegel-Błażusiak. Największego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Kupując pokrowce Kegel-Błażusiak wspierasz polską gospodarkę i chronisz polskie miejsca pracy.

Materiał:
PCV - skóra ekologiczna
PP - włóknina (100% poliester)
Oferowany przez nas produkt jest wykonany z wodoodpornej, mocnej, trudnej do przebicia skóry ekologicznej z elementami włókniny (z której zostały wykonane boczne elementy). Tkaniny te są antyalergiczne, bezzapachowe a także posiadają wiele ochronnych właściwości.
- Chronią tapicerkę przed błotem, brudem, sierścią - dzięki zastosowaniu pokrowca, można uniknąć zabrudzeń, a także ochronić wnętrze samochodu przed pozostawianą sierścią, która jest bardzo często trudna do usunięcia.
- Są odporne na wnikanie zapachów - nieprzyjemny zapach nie przeniknie przez materiał, dzięki czemu tapicerka samochodu pozostanie nadal pachnąca; nie wchłonie go też sam pokrowiec - jest to bardzo ważna właściwość, gdyż przykre zapachy są zazwyczaj ciężkie do zlikwidowania i długo się utrzymują.
- Są odporne na zadrapania i zarysowania - pies nie pokaleczy pazurkami ani tapicerki ani pokrowca, nie porysują go też żadne przedmioty.
- Skóra ekologiczna jest wodoodporna - nie chłonie płynów; nie przenikną one przez materiał, co pozwoli uniknąć wszelkich plam na tapicerce.

Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Długość: 164 cm

Zalety produktu:
- Wysokogatunkowy materiał , posiadający wiele niezwykłych właściwości.
- Bezpieczeństwo i wygoda pupila
- Specjalne otwory, umożliwiające przypięcie psa samochodową smyczą do pasów bezpieczeństwa
- Komfort użytkowania
- Ochrona tapicerki
- Ochrona całej tylnej kanapy wraz z bokami
- Szybki montaż - bez konieczności wyciągania zagłówków
- Łatwy do przechowania
- Bardzo łatwa konserwacja/ czyszczenie
Należy myć go wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ścierki lub gąbki. Następnie zmyć czystą wodą. Nie należy stosować wszelkiego rodzaju środków chemicznych ani woskujących- mogą być szkodliwe dla materiału.

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

PCV-skóra ekologiczna, PP–włóknina

1 ochronna mata pod fotelik

Położyć matę na tylnej kanapie

5-3204-245-4010
44 Przedmioty