keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-9704-248-4010

Pokrowce na kierownicę, dźwignię biegów i hamulca FACHKRAFT

Brutto

Cena 19,90 zł

Netto

Cena 16,18 zł

Kolor: Popielaty

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • material to 100% poliester (włóknina polipropylenowa)
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Fachkraft

Niezawodna ochrona w liczbie 3!


Zestaw trzech praktycznych pokrowców ochronnych dla mechaników i pracowników zakładów serwisowych. Zabezpieczą poszczególne elementy wnętrza samochodu przed zabrudzeniem w czasie wykonywania napraw - kierownicę oraz drążek skrzyni biegów i hamulca ręcznego. Pokrowce ochronne FACHKRAFT zrobione są z trudno-przemakalnego i olejoodpornego materiału. Trwała, mocna tkanina odporna jest na różnego typu uszkodzenia. Produkt ekologiczny, wielokrotnego użytku. Bardzo łatwo zakłada się je i ściąga. Bardzo prosto też czyści. Kupując nasze pokrowce masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej klasy.

Oferowane przez nas pokrowce świetnie sprawdzą się w zakładach mechaniki samochodowej, zakładach serwisowych. Ochronią kierownicę, drążek skrzyni biegów i hamulca ręcznego zwiększając jednocześnie komfort pracy mechanika. Materiał od strony wewnętrznej jest miękki i delikatny, co zapobiega rysowaniu chronionych elementów. Bardzo łatwo zakłada się pokrowce -wystarczy wsunąć je na odpowiednie części samochodu. Do pokrowca na kierownicę, wszyte są gumy, które pomagają stabilnie „osadzić się” materiałowi na kierownicy i silnie do niego przywrzeć, co zapobiegnie zsuwaniu się pokrowca. Pokrowce nie zajmują dużej powierzchni, dlatego też można je łatwo przechowywać. Jest to produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku, który można użytkować przez długi czas. Pokrowiec ochronny FACHKRAFT wykonany jest w kolorze czarnym – bardzo praktycznym. Ciemny kolor, sprawia że wszelkie zabrudzenia są na nim raczej niewidoczne, a sam pokrowiec dobrze się prezentuje. Można prać pokrowiec, piorąc w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkt ekologiczny oznaczony znakiem ”Q”, który przeznaczony jest na pokrowce wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Pokrowce z tym znakiem posiadają dobre właściwości eksploatacyjne (odporność na przecieranie, piling, rozrywanie), co zapewnia im trwałość i długi okres użytkowania. Produkt serii BASIC LINE, której hasłem przewodnim jest – bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Produkowany z dobrej jakości surowców . Pokrowce tej marki spełniają wszelkie normy wytrzymałościowe i jakościowe. Ich staranne wykonanie z dobrych materiałów, doskonale sprawdza się w branży samochodowej.

Materiał:
- 100% poliester (włóknina polipropylenowa)

Skład opakowania:
-1 pokrowiec na kierownicę
-1 pokrowiec na dźwignię biegów
-1 pokrowiec na dźwignię hamulca

Rozmiar:
-uniwersalny- standard

Zalety produktu:
- Produkt wielokrotnego użytku
- Zabezpiecza kierownicę, dźwignię zmiany biegów, , hamulec ręczny przed zabrudzeniami
- Zrobiony jest z trwałej, mocnej włókniny - materiału trudno-przemakalnego i olejoodpornego
- Miękka, delikatna włóknina- nie rysuje chronionych części pojazdu
- Rozmiar uniwersalny- do stosowania w każdym modelu samochodów
- Zrobiony w czarnym, niezwykle praktycznym kolorze
- Bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia
- Łatwy w czyszczeniu

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

100% poliester

- 1 pokrowiec na kierownicę
-1 pokrowiec na dźwignię biegów
-1 pokrowiec na dźwignię hamulca

5-9704-248-4010
100 Przedmioty