keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3121-244-4010

Pokrowiec ochronny na fotel ATLANTA

Brutto

Cena 29,90 zł

Netto

Cena 24,31 zł

Kolor: Czarny

Obecnie brak na stanie
Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to ekoskóra
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Atlanta

Szukasz pokrowca, który ochroni tapicerkę fotela przed zabrudzeniem, zniszczeniem, uszkodzeniem?


Pokrowiec ochronny ATLANTA – ze skóry ekologicznej nowej generacji – zapewni niezawodną ochronę fotela. Wykonany jest z niezwykle trwałej, olejoodpornej i nieprzemakalnej tkaniny, odpornej na różnego typu uszkodzenia. Dzięki odpowiedniej budowie i dobrej przyczepności materiału, pokrowiec dobrze osłoni cały fotel i nie będzie się przesuwał. Specjalne rozcięcie w pokrowcu, umożliwi też wyciągnięcie zagłówka. Przystosowany do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne AirBag, zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na wszystkie standardowe fotele samochodowe. Produkt ekologiczny, wielokrotnego użytku. Bardzo łatwo zakłada się go i ściąga; wygodnie przewozi, gdyż po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Jest łatwy w czyszczeniu, gdyż wszelkie zabrudzenia pokrowca wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką nasączoną płynem. Kupując nasze pokrowce masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej klasy.

Pokrowiec ochronny – serwisowy, świetnie sprawdza się w zakładach mechaniki samochodowej, zakładach serwisowych. Zdaje egzamin podczas przewożenia psa, brudnych narzędzi, czy też bagażu na przednim siedzeniu samochodu. Służy osobom jeżdżącym w brudnych ubraniach roboczych. Dzięki pokrowcom ATLANTA, właściciele samochodów mogą być spokojni o oryginalne poszycie siedzenia, gdyż pokrowiec bardzo dobrze je chroni. Pokrowiec ochronny ATLANTA wykonany jest w uniwersalnym, czarnym kolorze, dzięki czemu pasuje do wnętrza każdego samochodu i jest niezwykle praktyczny w użyciu. Odpowiednia budowa pokrowca sprawia, że chroniony jest cały przód fotela – oparcie oraz siedlisko wraz z bokami. W materiale zrobiony jest specjalny otwór, pozwalający na wyciągnięcie zagłówka. Pokrowiec charakteryzuje się dużą żywotnością. Jest to produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku, bardzo łatwy w czyszczeniu. Bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, dlatego też zawsze można wozić go ze sobą.

Produkt firmy Kegel-Błażusiak która jest wiodącym producentem i eksporterem pokrowców i akcesoriów samochodowych oraz odzieży roboczej. Produkty tej firmy wyróżniają się w Polsce i Europie wysoką jakością zarówno wykonania, jak i użytych surowców oraz dużą funkcjonalnością oraz dbałością o szczegóły. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawiają, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
PCV - Skóra ekologiczna
Oferowany przez nas produkt jest wykonany z wysokojakościowej, trwałej, mocnej skóry ekologicznej. Materiał ten ma wiele ochronnych właściwości, gdyż jest
- Nieprzemakalny- nie chłonie płynów, co pozwoli uniknąć wszelkich plam na tapicerce.
- Olejoodporny- właściwość ważna dla mechaników samochodowych i pracowników serwisów
- Odporny na wnikanie zapachów- materiał nie chłonie nieprzyjemnych zapachów, dlatego też będziesz mógł przewozić w samochodzie praktycznie wszystko - jest to bardzo ważna właściwość, gdyż przykre zapachy są zazwyczaj ciężkie do zlikwidowania i długo się utrzymują.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Szerokość: 70 cm
Długość: 140 cm

Zalety produktu:
- Chroni tapicerkę przed zabrudzeniami i zniszczeniem
- Zrobiony z materiału nieprzemakalnego i olejoodpornego
- Można stosować go na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag,
- Rozmiar uniwersalny pasuje na wszystkie standardowe fotele
- Specjalny otwór w materiale umożliwia wyciągnięcie zagłówka.
- Duża przyczepność materiału do tapicerki
- Elegancki wygląd
- Łatwy montaż
- Łatwy w czyszczeniu
- Wygodny do przewożenia – po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

skóra ekologiczna (100 % PCV)

1 pokrowiec ochronny na fotel

5-3121-244-4010