keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3120-244-4010

Dywanik ochronny dla mechaników samochodowych PROTECTUS

Brutto

Cena 17,90 zł

Netto

Cena 14,55 zł

Kolor: Czarny

Obecnie brak na stanie
Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to ekoskóra
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Protectus

Niezawodna ochrona w każdym calu !


Dywanik ochronny PROTECTUS – ze skóry ekologicznej nowej generacji – nieprzemakalny, olejoodporny, smaroodporny. Zrobiony z myślą o mechanikach samochodowych, pracownikach zakładów serwisowych, osobach jeżdżących w brudnych butach roboczych a także o tych którzy chcą estetycznie zabezpieczyć wykładzinę samochodu podczas codziennej eksploatacji. Dywanik PROTECTUS należycie chroni wykładzinę podłogową lub dywaniki serwisowanego samochodu przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Od strony wewnętrznej podszyty jest miękką włókniną, która delikatnie przyczepia się do tapicerki. Produkt ekologiczny, do wielokrotnego stosowania. Profesjonalnie wykonany z mocnego, trwałego materiału, charakteryzuje się długą żywotnością. Zrobiony w rozmiarze uniwersalnym- do stosowania w każdym modelu samochodu. Produkt łatwy w czyszczeniu. Wysoka jakość, niska cena !

Dywanik PROTECTUS niezwykle dobrze chroni tapicerkę naprawianego samochodu przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, zwiększając jednocześnie komfort pracy mechanika. Dywanik wykonany jest z niezwykle trwałej tkaniny, odpornej na różnego typu uszkodzenia. Bardzo łatwo można umieścić go w samochodzie; wygodnie można przechować go/ przewozić, gdyż nie zajmuje dużej powierzchni. Jest łatwy w czyszczeniu, gdyż wszelkie zabrudzenia dywanika można zmyć wilgotną ścierką nasączoną płynem. Pokrowiec ochronny PROTECTUS wykonany jest w uniwersalnym, czarnym kolorze, dzięki czemu dobrze się prezentuje i jest niezwykle praktyczny w użyciu. Wykończony delikatną lamówką w zielonym kolorze. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu. Wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą wilgotnej ścierki z płynem.

Produkt ekologiczny oznaczony znakiem ”Q”, który przeznaczony jest na pokrowce wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Pokrowce z tym znakiem posiadają dobre właściwości eksploatacyjne (odporność na przecieranie, piling, rozrywanie), co zapewnia im trwałość i długi okres użytkowania. Produkt firmy Kegel-Błażusiak która jest wiodącym producentem i eksporterem pokrowców i akcesoriów samochodowych oraz odzieży roboczej. Produkty tej firmy wyróżniają się w Polsce i Europie wysoką jakością zarówno wykonania, jak i użytych surowców oraz dużą funkcjonalnością oraz dbałością o szczegóły. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawiają, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
- skóra ekologiczna (100 % PCV p)
Oferowany przez nas produkt jest wykonany z wysokojakościowej, trwałej, mocnej skóry ekologicznej. Materiał ten ma wiele ochronnych właściwości, gdyż jest
- Nieprzemakalny- nie chłonie płynów, co pozwoli uniknąć wszelkich plam na chronionej części karoserii
- Olejoodporny- właściwość ważna dla mechaników samochodowych i pracowników serwisów
- Smaroodporny- właściwość ważna dla mechaników samochodowych i pracowników serwisów

Skład opakowania:
1 sztuka pokrowca serwisowego w kolorze czarnym

Rozmiar:
Uniwersalny- standard

Zalety produktu:
- Zabezpiecza wykładzinę podłogową lub dywaniki serwisowanego samochodu przed zabrudzeniem i zniszczeniem
- Zrobiony z trwałej skóry ekologicznej - materiału nieprzemakalnego i olejoodpornego, smaroodpornego
- Od strony wewnętrznej podszyty miękką, delikatną włókniną
- Rozmiar uniwersalny- do stosowania w każdym modelu samochodów
- Zrobiony w czarnym, niezwykle praktycznym kolorze
- Łatwy w czyszczeniu

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

skóra ekologiczna (100 % PCV)

1 pokrowiec serwisowy

5-3120-244-4010