keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3102-247-4010

Pokrowiec ochronny na fotel EXPERTUS

Brutto

Cena 17,90 zł

Netto

Cena 14,55 zł

Kolor: Czarny

Szybka wysyłka
Darmowa dostawa do sklepów fabrycznych
30 dni na zwrot
  • skład materiału to włóknina SPUNBOND (100% poliester)
  • montaż bardzo łatwy
  • możliwość prania ręcznie w temperaturze 40°C
  • kolekcja Expertus

Niezawodny ekspert w zakresie ochrony Twojego pojazdu.


Pokrowiec ochronny/serwisowy EXPERTUSolejoodporny i trudnoprzemakalny – wykonany po to, by chronić tapicerkę fotela przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i zapobiec jej zniszczeniu. Wykonany z trwałej, mocnej włókniny SPUNBOND wysokiej jakości, zapewnia bardzo dobrą ochronę fotela. Ciemna kolorystyka pokrowca sprawia, że jest on bardzo praktyczny w użyciu. Materiał podlaminowany pianką PUR, zapobiega przesuwaniu się pokrowca względem fotela. Pokrowiec przystosowany jest do bocznych poduszek AirBag. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na wszystkie standardowe fotele samochodowe. Bardzo łatwy w montażu i w czyszczeniu. Wysoka jakość w super cenie!

Pokrowiec służy do zabezpieczenia fotela przed wszelkiego typu uszkodzeniami i zabrudzeniami. Został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o mechanikach samochodowych, osobach jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych a także o tych, którzy po prostu chcą ochronić wnętrze swojego samochodu i zapobiec zniszczeniom tapicerki. Pokrowiec może również służyć do przewożenia psa, brudnych narzędzi, czy też bagażu na przednim siedzeniu samochodu. Pokrowiec wykonany jest z mocnej włókniny SPUNBOND, charakteryzującej się dużą żywotnością. Olejoodporna i trudnoprzemakalna tkanina, zapobiega przedostawaniu się przez nią substancji różnego pochodzenia. Pokrowiec można bez obaw prać ręcznie w temperaturze 40°. Czarny materiał sprawia, że zabrudzenia pokrowca są słabo widoczne. Kolor ten dobrze wpasuje się do wnętrza samochodu. Duża powierzchnia materiału pozwala zakryć cały fotel- siedzisko, oparcie wraz z zagłówkiem oraz boki fotela. Pokrowiec bardzo łatwo zakłada się i ściąga. Po złożeniu, zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu zawsze można wozić go ze sobą. Zaufaj ekspertom. Ochroń tapicerkę fotela już dzisiaj.

Pokrowce znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel-Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
Włóknina SPUNBOND (100% poliester)

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Szerokość: 70 cm
Długość: 140 cm

Zalety produktu :
- Chroni tapicerkę przed zabrudzeniami i zniszczeniem
- Zrobiony z trudnoprzemakalnej i olejoodpornej włókniny SPUNBOND
- Można stosować go na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag,
- Rozmiar uniwersalny pasuje na wszystkie standardowe fotele
- Duża przyczepność materiału do siedzenia
- Elegancki wygląd
- Łatwy montaż
- Łatwy w czyszczeniu
- Wygodny do przewożenia – po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

włóknina SPUNBOND (100% poliester)

1 pokrowiec ochronny na fotel

5-3102-247-4010
91 Przedmioty